Hakkımızda

TeknoYazar blogunu kurmamızdaki temel amacımız tüm teknoloji yazarlarını bir çatı altında toplamak isteğimizdir. Bu amaçla 12/06/2008 tarihinde TeknoYazar’ı faaliyete açtık.

Daha öncelerde de farklı servislerde çeşitli teknoloji blogları kurmuştuk. En son teknoloji bloğumuz TeknoYazar.Com’u kurarak web dünyasına farklı bir açı kazandırdık.

Ayrıca TeknoYazar’ın kurulumunda fikir desteği sağlayan Hakan Ceylan’ında bu blogta büyük emeği geçmiştir. Blog dünyasına bakış açısı ve göz zevki ile TeknoYazar’ın şekillenmesini sağlayan Hakan Ceylan, TeknoYazar’ın kurulduğu ilk gününden bu güne yazarlıkta yapmaktadır.

TeknoYazar, teknolojideki son gelişmeleri takip etmek isteyenlerin bloğudur. Teknolojiye meraklı ve teknolojideki son gelişmeleri kendi düşünceleri ile haber yapacak herkese TeknoYazar’da yazarlık yetkiside verilmektedir.

Kısacası TeknoYazar, durmaksızın gelişen teknoloji dünyasında Türk insanını bilgilendirmek amacıyla kurulan bir platformdur.

Teşekkür Ederiz…

Reklamlar

Hakkımızda” üzerine 38 yorum

 1. Hakan dedi ki:

  nişancı, kendini değil teknoyazar hakkında birşey yazmalısın oraya. Ne zaman, ne amaçlı kuruldu?, yazarlarımız falan filan..

 2. Sizi takip etmeye çalışan birisiyim.

  Bu bakımdan sizi http://www.kitleler.com adlı sitemin “Bağlantılar” bölümüne koymak ve aynı şekilde Linklerinizin bulunduğu bölüme konulmak istiyorum.Yani kurnaz ifadesi ile link değişimi yapmak istiyorum.

  Lütfen mesajıma kayıtsız kalmayın ve olumlu olumsuz cevap atın.

  Selamlar Muhammet Mazhar Demir

 3. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.Blogunuzun Pr’si 0 olarak gözüküyor.TeknoYazar ise prsi 4.Eğer prnizi 2-3’e çıkartırsanız değişimi kabul edebilirim.Fakat şuan bunun olması bizi zorlar.

 4. Sende, kendimi görüyor gibiyim 4 sene önceki halimi.Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji haberleri içerikli sitesinde yazar olmak ister misin? Senin gibi gençleride aramızda görmek isteriz.

 5. Herkesin derdi link değişimi. Çoğu kişi sitenizden faydalanmaya çalışıyor.Bana düşmez ama yerinizde olsam kimseyle link değişimi yapmazdım.

  Tabi bu benim düşüncem…

 6. metin dedi ki:

  kardeşim mertcan sen ne yaparsan sana yakışır allah daha da yüksek mertebelerde seni görmeyi nasip etsin başarılarının devamını dilerim

 7. şu anda görüyorum ki flaş disk meselesi abartılıyor haklılık payı var ama bu basit ve bi okarda önemli düzeneğin biran önce yayılması ve evrenleşip gelişmesi lazım ve takriben yerel markaların bunu alması ve geliştirerek piyasaya sunulması ayrıca flaş disk standartlarının belirlenip en düşük gb tı 30-50 olması gerekliliği var. düşünün bir sony bunun 500 gb lık olanını çıkarmış neden olmasın dşiye düsünüyor insan.saygılarımla

 8. flaş disk meselesi bu basit ve bi okarda önemli düzeneğin biran önce yayılması ve evrenleşip gelişmesi lazım ve takriben yerel markaların bunu alması ve geliştirerek piyasaya sunulması ayrıca flaş disk standartlarının belirlenip en düşük gb tı 30-50 olması gerekliliği var. düşünün bir sony bunun 500 gb lık olanını çıkarmış neden olmasın dşiye düsünüyor insan.saygılarımla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s