Yine Yeniden Teknoyazar Yayında

12 Haziran 2008 de Tekno Yazar yayın hayatına başlamıştı. Heves ve istekle sürekli siteyi güncelliyor ve takip ediyorduk. Bunun karşılığınıda hem maddi hemde manevi olarak aldık. Hitlerimiz hiçbir zaman düşmedi. Gelirimiz hep arttı. Bu şekilde 1 yıl boyunca Hakan ile birlikte ben Mertcan Doğan tarafından kurulan sitemizi yönettik. 1 yılda Türkiyenin en hızlı büyüyen sitesi olup Google’da kral kelimelerde ilk sıraya yerleştik.

İpin koptuğu yer ise Google Pagerank güncellemeleri oldu. Site gelirimizi arttırmak adına birçok reklam aldık. Reklamlar artık siteye sığmayınca Google’da durumu anladı ve bizi banladı. İşte o gün hevesimiz kaçtı.

Aradan 5 yıl geçmiş(2009). Hakan artık siteye bakamıyor. Bendeniz mertcan art direktörlük yapıyorum. Tasarım konusunda kendimi oldukça geliştirdim. Hatta son günlerde haberlere bile çıktım. Samsung’a telefon tasarlayan Türk olduğum için.

An itibari ile siteye girip bakayım dedim. Hitler hala iyi ve yorumlar geliyor. Devam etmemizi istiyorlar. Blog yazmaya tekrar devam etme kararı aldım. Umarım sizlere tekrar faydalı olabiliriz 🙂

Reklamlar

Yine Yeniden Teknoyazar Yayında” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s