Ayda 67 Liraya Her Yönle Sınırsız Konuşun!

avea
Numara taşınabilirliği ile gsm operatörleri arasındaki rekabet kızıştı. Avea bu rekabeti çok fena kızıştıracak öyle bir tarife çıkardı ki…

Önceleri sadece kendi aboneleriyle konuşmada cazip kampanyalar sunan operatörler, artık tüm yönlerle ucuza konuşma fırsatı sunmada yarışıyor. Bu bağlamda avea geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında yeni tarifesini tanıttı. Ayda 66 lira 65krş ödeyerek ev-iş-şehir içi-şehirler arası-turkcell-vodafone yani kısacası her yöne SINIRSIZ konuşuyorsunuz. En önemli ayrıntı olan KDV ve ÖİV’de 66 lira 65 krş’un içine dahil! Yani 67 Liradan fazla para ödemiyorsunuz.

Ayrıca bu tarife kampanya gibi kısa süreli bir uygulama değil. Yıllarca sürecek! İstediğiniz zaman bu tarifeye geçebileceksiniz. Bir ayrıca dememiz gereken nokta ise (en önemli nokta) herhangi bir yıllık sözlemeşde söz konusu değil. İsterseniz 2 ay sonra bu tarifeden çıkabilirsiniz.

Avea gerçekten Türkiye gsm operatörleri arasındaki rekabeti dehşet derecede kızıştırdı. Hatta ev telefonu olanlar ev telefonunu kapattırıp buna bile geçebilir.

Biz TeknoYazar ekibi olarak biraz beklemenizi tavsiye ediyoruz. Bakalım bu dehşet tarifeyi gören Turkcell ve Vodafone neler çıkaracak?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s