Bilgisayara Yeni Başlayanlar İçin:Chip Online Ücretsiz Bilgisayar Kursu

20080419192818

Teknoloji çağındayız.Artık neredeyse her işimiz bilgisayarla yapılıyor.Bu çağda bilgisayar bizim 6. duyumuz gibi çalışıyor.Tabii ki de bilgisayar kullanmayı bilmezsek bir duyumuzu kaybetmiş gibi oluyoruz.

Bilgisayar kullanmak iyidir, hoştur da nasıl öğreneceğiz dediğiniz noktada Chip Online devreye giriyor.Bilgisayar’a yeni başlıyorsanız, bilgisayarı daha iyi öğrenmek istiyorsanız ücretsiz bir kurs olan Chip Online ücretsiz bilgisayar kursuna başlayabilirsiniz.Bu bilgisayar kursuna başlamak için tek şart Chip Online üyesi olmanız yeterli.Ücretsiz üye olmak için tıklayın.Ayrıca kursu bitirdikten sonra CHIP Certified Computer User sertifikası veriyorlar.Verdikleri bilgiler 7 ana başlıkta özetlenmiş.

  1. Temel Bilgiler
  2. Windows
  3. Pratik
  4. İnternet
  5. Multimedya
  6. Sözlük
  7. Windows Vista

Chip Online’ın kendi tanıtım yazısı:

CHIP Online Bilgisayar KursuCHIP Online Bilgisayar kursuna hoşgeldiniz. PC kullanmaya yeni başlayanlara yönelik hazırladığımız uzaktan eğitim kursumuzda,amacımız herkesin PC’yi tanıyabilmesi, programları ve işletim sistemini doğru kullanabilmesi ve bilgisayarları hakkında yeterli bilgiye sahip olabilmeleri.

Kursumuzun sonunda gireceğiniz final sınavımızın ardından, başarılı olduğunuz takdirde adınıza hazırlanacak CHIP Certified Computer User sertifikası ile başarılarınızı belgeleyebilirsiniz. Kursumuza katılmanız için yapmanız gereken çok basit, sadece sitemize ücretsiz kayıt olarak CHIP Online ailemize katılmanız ve dersleri CHIP Online üzerinden takip etmek.

Reklamlar

Bilgisayara Yeni Başlayanlar İçin:Chip Online Ücretsiz Bilgisayar Kursu” üzerine 8 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s