SEO Gücünüz Ölçün

SEO

SEO denince akla gelen hemen Google’da üst sıralara çıkmaktır.SEO sadece Google’dan ibarette değildir.Ama ben dahi bir çok kişi SEO ile ilgili işlemleri sadece Google için yapıyor.Çünkü emeklerimizin karşılığını veren tek yer Google diyebiliriz.SEO nedir diyenler mutlaka vardır? SEO Arama Motoru Optimizasyonudur.Yani sitenizi arama motorlarına uygun şekilde tasarlamaktır,geliştirmektir.

Peki SEO için bütün işlemlerini yaptınız.Özveriyle çalıştınız.Emeğinizin karşılığını bilmeniz gerekir.Bunun için SEO Tester’ı kullanabiliriz.SEO Tester Sayesinde 4 Farklı şekilde sitenizi anahtar kelimeye göre test ediyor.Basit ve kullanışlı ayrıca oldukçada hızlı bir şekilde SEO gücünüzü öğrenebilirsiniz.

Reklamlar

SEO Gücünüz Ölçün” üzerine 3 yorum

  1. seo tester sayesinde örneğin blogunuzun odaklandığınız kelime üzerindeki seviyesini gösterir.Mesala teknoloji ile ilgili bir blog kurarsınız sayfa içinde teknoloji kelimelerini düzgün ve doğru kullandığınızda arama motorlarında üst sıralarda çıkma şansınız çok yüksektir.Seo tester bu seviyeyi olçmeye yarıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s