HakanCeylan.Blogsayfasi.com (TeknoYazar Yazarı)

2005 yılının sonlarına doğru blog yazmaya başladı. İlk blogunu tam olarak hatırlamamakta. Kendisi yazmak yerine sürekli başka sitelerden (ç)alıntı yapıyordu. Bugüne kadar 60’a yaklaşık blog oluşturup kapatmıştır. Bazen ismini sevmemiş, bazen bir yazısı yüzünden tehditler alıp zorla kapatılmış blogları vardır. En son olarak kendi adını kullandığı hakkan.wordpress.com bloğu ile yayın hayatına devam etmektedir.

http://hakkan.wordpress.com

HaKKaN’ın tasarımı yeşil-mavi karışımı güzel bir tema. Sağ sütun uzun göründüğü için bloğunu dopdolu heycanlı bir kitap gibi gösteriyor.

İçerik olarak HaKKaN teknoloji ağırlıklı yazılar yazıyor. Fakat sırf teknoloji değil. Güncel konulara ve günlük anılarınada teknoloji kadar yer veriyor. Güncel konularda yazdığı yazılar okurları tarafından tartışmaya açık bir platform gibi görüldüğü için okur kitlesi her geçen gün artıyor.

Ününe bakarsak; kendisi blog hayatına başladığından beri ikidebir blog değiştirdiği için onu tanıyan pek yoktur. Ancak Kasım 2008’den itibaren sabit bir blogta kalmaya karar verdiği için artık her geçen gün onu tanıyanlar artıyor.

Sonuç olarak HaKKaN; ismi fazla duyulmamış bir blog yazarı. Ama bir yerde sabit kalmaya karar verdiğinden beri isminin tanınmışlığı ve okur kitlesi her geçen gün artıyor. HaKKaN geleceği parlak bir blog yazarı görünüyor.
HaKKaN’a Blog Hayatında Başarılar Diliyoruz… http://hakkan.wordpress.com

Reklamlar

HakanCeylan.Blogsayfasi.com (TeknoYazar Yazarı)” üzerine 15 yorum

  1. okans dedi ki:

    evet Güncel konularda yazdığı yazılar okurları tarafından tartışmaya açık bir platform gibi görüldüğü için okur kitlesi her geçen gün artıyor. cümlen doğru.Expoyu kaybettik yazısı üzerine sanki karşılıklı görüşüyomuşsuz gibi 52 tane yorum yaptık.Ali Kırca ile Siyaset Meydanı’ndan sonra

  2. okans dedi ki:

    ayrıca nisanci93 birde Havadan Sudan’ı tanıtan bir yazı yazarmısın bende teknoyazar’ı tanıtan bir yazı koyarım

  3. 😀 onu bende biliom havadan sudan dedin fakat okancm :=) Seninki blog özelliği taşıyormu.Yani sonuçta ben Spama karşı blogunun en önde gelenlerindenim . Zaten bu konuyu açtığı için hakanla özel görüşeceğiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s