Lida İle Kilolara Son

Lida
Konumuz zayıflamak olunca hedef kitlemiz oldukça genişliyor diyebiliriz. Özellikle bayanların kilolar konusundaki takıntıları sebebiyle başvurdukları onlarca zayıflama yolu gerçekten durumu içinde çıkılmaz hale getirebiliyor. Fakat yaratıcılıkta sınır tanımayan bayanlar, bu konuda da uzak doğudaki yöntemleri öğrenme ve kullanmaktan geri kalmıyorlar. Biz de bu konuyu irdelemeye ve bayanların tercihlerinden olan lida bitkisel yöntemini yakından tanımaya devam ediyoruz…

Lida nedir, ne işe yarar?

Zayıflama yöntemlerinden biri olan ve Çin Halk Cumhuriyeti sınırları içindeki Yunnan Eyaletinde yetişen bu doğal ürün, yöre halkı tarafından yüzyıllar boyu insanları zinde tutması için ezilip yemeklere katılmış. Zaman ilerleikçe, değiştikçe ve teknoloji geliştikçe bu yöntem çeşitli değişimlere uğramış ve Lida bitkisi bir kapsül halini almıştır. Yani zayıflama ilacı olarak adlandırabileceğimiz Lida, bir kapsül haline gelmiş doğal bileşenlerden oluşmaktadır.

Lida’nın Yan Etkileri Var Mı?

Her ilacın olduğu gibi Lida’nın ve Lida Çayı’nın da doğru kullanılmaması sonucu oluşabilecek yan etkileri vardır. Fakat bu yan etkileri doğru kullanım ve doğru kişinin kullanması ile engellenebilir. İlacın açıklama bölümünde kimlerin bu ilacı tercih edebileceği yazmaktadır. Bu bölümü okumadan ve günde birden fazla olarak kullanmayınız. Zayıflamak isteyen birçok kişinin yanlış kullanımı ve ilaç firmaları arasındaki haksız rekabet sonucu ilaç ülkemizde yasaklanmıştır. Fakat bu yasaklama zayıflamak isteyen bayanların hızını kesmemektedir.

Lida’nın İçeriği Nedir?

Lida, Uzak Doğu’dayetişen bir bitki olduğunu söylemiştik. İçeriği de bu bölgeye has doğal bitkilerden oluşmaktadır. Yani içerisinde Turunç Çiçeği, Mandalina Meyva, Cassia tora Meyva, Dut yaprağı ekstreleri bulunmaktadır. Yani doğal bileşenlerden oluşmuş olan kapsülümüz zayıflamak adına doğal imkanlar sunuyor.

Sonuç olarak birkaç cümle ile konuyu özetleyecek olursak, ülkemizde zayıflamak konusunda bayanların oldukça yaratıcı olduğunu düşündüğümüzde lida ve lidaya olan ilgiyi kolaylıkla anlayabiliriz. İnternet üzerinden edindiğimiz materyaller ile tanıtımını yaptığımız lida, bayanlar tarafından çok tercih edilse de ülkemizde yasaklanmıştır. Yanlış kullanım sebebiyle doğabilecek her türlü sorundan meshul olmamakla birlikte, önerdiğimiz bir yöntem olduğunu belirtmekte fayda var… Ayrıca belirtmek gerekirse lida bileşenlerini yetiştirilmesinde İlaçlama faktörü çok önemlidir, haşarelerden arındırılmış şekilde yetişmeyen lida bitki içerikleri, lidanın etkisini azaltabilir…

Reklamlar

Lida İle Kilolara Son” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s