Öğren.Tv İle İzliyoruz Öğreniyoruz

Öğren.Tv

Teknoloji çağındayız. Yeni donanımlar,yeni sistemler,yeni programlar çıkıyor. İşte bu noktada tıkanıp kalıyoruz. Çünkü bazı programları kullanmayı biz bile bilmiyoruz.

Kendimizi geliştirmek için blog,forum,videolar gibi kaynaklara başvuruyoruz. En önemlisi ise tanıdıklarımıza soruyoruz. Bazı tanıdıklarımızın işlerin yoğun temposu olduğu için bize yardımcı olamıyor.

Tıkandığımız anda karşımıza bize destek verecek bir site çıkıyor. Sitenin adı Ogren.Tv

Fazla uzatmadan amaçlarını söyleyeceğim. Yapmak istedikleri bize birşeyler kazandırmak. Bu işlemi bir site üzerinden videolarla yapıyorlar.

İşte site sahibinin açılımı;

Web sitesi Bilişim Teknolojileri alanında çeşitli konularda insanların bilgilenmesi;sorularını yazıp bilgilerini paylaşabileceği bir platform olması amacıyla kurulmuştur. Şüphesiz Bilgisayar ve İnternet Teknolojilerinin hayatımızdaki yeri ve önemi çok büyük. Zaman ilerledikçe de bu önem artmakta. Bilgi teknolojilerine açık olmak ve
kullanmak gerek iş yaşamımızda gerekse sosyal dünyamızda bizlere avantaj sağlamakta. Bu yüzden Bilgisayar ve internet teknolojileri konularında 7 de 70′e herkesin bilgilerini arttırması ve bu teknolojileri yaşamlarında daha düzgün, bilinçli ve işe yarar bir şekilde kullanılmasını hedefliyoruz. Çoğunluğunu Bilişim Teknolojileri dersi öğretmenlerinin oluşturduğu ve alanlarında uzman kişiler tarafından hazırlanan video derslerle, bizi takip eden bilişim meraklılarına hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bilgi çağında bilgi toplumu olma felsefesiyle hareket ediyoruz.

Verdiği destekler için Ogren.Tv’ye teşekkür ediyoruz. Ayrıca unutmadan Forum bölümüde var orayada bakabilirsiniz.

Reklamlar

Öğren.Tv İle İzliyoruz Öğreniyoruz” üzerine 4 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s