İlginç Bir Flash Oyun

Bugüne kadar oynanan flash oyunların arasında ne eşine ne de benzerine rastladık. Adı Coign of Vantage olan bu oyunda sizden dağıtılmış kare parçalarını kısa bir süre içinde bir resim haline getirmeniz isteniyor. İlk oynadığınızda “Bu ne ya!” diyebilirsiniz.

Aslında oyunda rasgele dağıtılmış kareler yok. Mesela, dip dibe yapılmış yüzlerce apartmanlar olduğunu düşünün. Bu apartmanların her biri farklı yükseklikte ve her apartmanın çatıları farklı renklere boyanmış. Öyle bir şey yapmalısınız ki bu çatıları tam tepeden görebilesiniz. İşte o zaman aradığınız resim ortaya çıkacakdır.

Oyuna ilk başladığınızda zaten birkaç örnek ile nasıl oynayacağınız anlatılıyor. Her ne kadar bir anlatım olsa da bir şeyler gevelemeden geçemeyeceğiz. İlk başta oyunu yönetmek için sadece fare hareketlerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Amacınız farenizi doğru noktaya en kısa sürede ulaştırmak. Yani flash oyun üzerinde farenizi öyle bir yere getirmelisiniz ki karelerden bir resim oluşmalı. Her aşamada bulmaya çalıştığınız resmin örneği sağ üst köşede küçük bir halde veriliyor. O resimden yardım alarak sonuca daha çabuk ulaşabiliyorsunuz. Unutmayın zaman azalıyor!

OYUNU OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Www.Blicca.Com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s