Blogcuya Kene Bulaştı :)

Aslında burada yazılmaması gereken bir konu ama içimden geldi yazmak 🙂 Bildiğiniz üzere(Blogcu.Com Kullanıcılar için) Blogcu.com Uzun süredir yapım aşamasında,halada yapılıyor.İşte bu sırada blogcu blogbara KENE reklamı koydu 🙂 Keneden kurtaracak yöntemi geliştirmişler bide bize gösteriyorlar.Aslında bütün blogcular kaldıracaklar blogbarları işte o zaman blogcu ne yapar kimbilir. 🙂

Gelelim asıl konuya 😀 Blogcuya kene bulaştı dedik.2 senedir yapıldı yapılacak.Her seferinde wordpres’e biraz daha benzetiyorlar. 🙂 Yakında WordPressci olarak değişirse şaşırmam 🙂 Blog hayatıma wordpressle başladım wordpress ile bitirmek istiyorum.Wordpress derki “Biz daha iyisini yapasaya kadar en iyisi bu” :D.Bence herkes wordpresse geçsin :)Blogcu gittigidiyor 😀 Yakında çökecek.Nokta A.Ş bir aldı herşey mahvoldu.Acaba diyoruz Nokta A.Ş düzeltirmi ama nasıl? Biz bulamadık , bulanda çıkmaz herhalde 🙂 …..

Reklamlar

Blogcuya Kene Bulaştı :)” üzerine 2 yorum

  1. Blogcu.com çökmez. Çünkü arkasında NOKTA A.Ş gibi bir şirket var. Zamanla Blogcu’nun ne kadar büyüdüğünü göreceksin. Hatta şu an bile büyüyor. 30.000-40.000 üyesi var BLOGCU’nun. çökmesi imkansız yani.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s