WwW.TaMKaRiSiK.CoM

Ocak 2007 yılında Tamkarisik.blogcu.com ‘u açtı. Blogu bir çok kişi tarafından zevkle okunuyordu. Sonra blogcudaki kesintiler yüzünden 2008 yılı Mayıs ayında blogger üzerinden Tamkarisik.com yayına geçti. Taşınma aşaması çok uzun sürdü ve hala sürüyor.

Adres: TamKarisik.CoM

TAMKARIŞIK

WwW.TamKarisik.CoM ‘un tasarımı aslında normal ama görünce karışığa benziyor. Ama bu normal durum. Çünkü kendisi TAM KARIŞIK 🙂 Tasarımda yazılar rahat rahat okunabiliyor. Sayfasının en üstü çok güzel olmuş. Blogcunun blogbarı gibi bir bir siyahlık var. Güzel duruyor.

İçerik olarak herkesin ilgisini çekecek yazılar yazıyor. Her yazısının sadece baştan bi cümlesini okudunuzmu kaptırıyorsunuz kendinizi. Başlıyorsunuz sonuna kadar okumaya. Ayrıca içeriğini 40 yılda bir güncelleyenlerden değil. Her gün değişik tarzda güzel, okunası içerikler ekliyor.

Ününe bakarsak Tam Karışık’ı okumayan blogcu yoktur. Her kesime hitap ettiği için 7’den 77’ye kendine özel bir cemaat oluşturmuş durumda. Tam Karışık’ı herkes isminden tanıyor. İsmi biraz ilginç olduğu için “Tam Karışık” bi an akıllara yerleşiveriyor.

Sonuç olarak TamKarisik.Com her gün takip edilesi bir blog. Her gün değişik ve bol içerik ekleniyor. Okumaktan hiç bıkmayacağımız blogculardan biri “Tam Karışık”. Ayrıca tüm blogcularada örnek blogcu.

Reklamlar

WwW.TaMKaRiSiK.CoM” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s