Blogcu.Com’dan Artık Ümit Yok

Bundan 4 ay önce içimde bir blog açma hevesi oluşup,blogcu.com’dan TrTekno adlı blogumu açmıştım.Blogcuya geçiş sebebimde blogsayfasi.com’daki Teknomix adlı blogumun yavaşlığı.Artık yetti dedim blogcuya geçtim.İlk başlarda güzeldi.Css yi blogcuda öğrendim.Sonra kendimi geliştirmek için temalar yaptım.Çok ilerlere geldim.Bu arada yine WordPress blogum CeptelefonuTr.Com ile uğraşıyordum.Blogcuforum.nette blogcu için konuşuyorduk.

Artık herkes blogcu.com un nasıl bir blog servisi olduğunu anladı.Nokta A.Ş’nin gerekli ilgiyi göstermediğini anladı.Artık herkes

Blogger,Turkblog,Bloggum,Wordpress.Com gibi blog servislerine geçmeye başladı.Bunların arasında biim blogumuzda var.Biliyorsunuz wordpress.com bir süre kapatılmıştı.Bu sürede blogcu kendini geliştirseydi üye kaybetmezdi.Bunun herzaman arkasındayım.Bence blogcu.com artık popülerliğini kaybetti.Fakat blogcu.com da durmak isteyen bazı insanlar bulunuyor.Bunları hala anlamış değilim.Ama onlarda birgün mutlaka bırakacak buna inanıyorum.

Yazımızın amacı blogcu.com un artık popülerliğinin azaldığını belirtmekti.Umarız canınız daha çok acımadan blogunuzu başka yerlere taşıyıp.Kendinizi garantiye almak.Şahsen ben böyle yaptım.Buradaki tüm yazılanlar benim düşüncemdir.Türkiye’de düşünce özgürlüğü olduğuna göre blogcu.com için artık elveda vakti gelmiş bulunmakta…

Reklamlar

Blogcu.Com’dan Artık Ümit Yok” üzerine 7 yorum

  1. Blogcu.com ‘u mecburiyetten bırakamıyoruz. Ben wordpress’e geçmek istiyorum ama yeterli bilgim olmadığında korkuyorum. Mecbur blogcuya katlanmak zorunda kalıyoruz. Ama bilgim olsa emin olun 1 dakika bile blogcuda durmam.
    http://mylog.blogcu.com

  2. İlginç bir bakış açınız var. Ben memnunum blogcu.com dan,oldukça gelistirdiler kendilerini…
    belki resim kayıt için biraz daha yer verilebilse çok iyi olurdu… ama tatmin edici bir servis…

  3. Blogcuda konuları ancak kopyala yapıştır yöntemiyle taşıyabilirsiniz.Fakat isterseniz wordpress olarak bizim blogumuzdada teknoloji bazlı yazılar yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s